fbpx
Strona głównaPolecamyBadania statystyczne z zakresu rolnictwa

Badania statystyczne z zakresu rolnictwa

W dniach od 1 do 21 grudnia 2016 r. na terenie całej Polski Główny Urząd Statystyczny będzie przeprowadzał badania statystyczne z zakresu rolnictwa dotyczące pogłowia bydła, owiec i drobiu oraz produkcji zwierzęcej  i pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (formularz R-ZW-S).

Osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do ww. badań, mogą udzielić wymaganych informacji poprzez: samodzielne wypełnienie formularza przez Internet w dniach 1-5 grudnia 2016 r., dostępnego na stronie https://rolnictwo.stat.gov.pl, w dniach 6 – 21 grudnia rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego  lub rozmowę z ankieterem statystycznym w trakcie wywiadu bezpośredniego w dniach 6-21 grudnia 2016 r.

Osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej wytypowane do ww. badań mogą udzielić wymaganych informacji poprzez: samodzielne wypełnienie formularza przez Portal Sprawozdawczy w dniach 1-14 grudnia 2016 r., dostępnego na stronie: https://raport.stat.gov.pl/gus.ps/login/login.pa  lub w dniach15-21 grudnia 2016 r. rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego.

Tożsamość teleankietera można potwierdzić dzwoniąc na numer infolinii: 22 279 99 99 (opłata zgodnie z taryfą operatora, czynny w godzinach 8-18). Ankieterzy statystyczni bezpośrednio rozmawiający z respondentami będą okazywać legitymację ze zdjęciem – informuje GUS.

Źródło: GUS

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.