fbpx

Ardanowski: nie ustąpię w sprawie “piątki dla zwierząt”

– Powiedziałem prezesowi PiS w oczy: jeśli będzie pan dalej próbował forsować tę ustawę, to zrobię wszystko, żeby panu nie wyszło – mówił w wywiadzie dla Super Expressu Jan Krzysztof Ardanowski.

– Co prawda opinia o jego [Jarosława Kaczyńskiego] jakiejś szczególnej miłości do zwierząt jest powszechnie znana, ale moim zdaniem oparta na fałszywych przesłankach. Ja mam żal do najbliższego otoczenia prezesa, które dostarcza mu informacji utwierdzających go w przekonaniu, że “piątka” nie wywoła negatywnych skutków i że dotyczy niewielkiej grupy rolników. To wszystko nieprawda, dlatego mam żal co do sposobu wypracowywania decyzji” – stwierdził były minister rolnictwa.

Samasz loteria - baner

– Ja w sprawie piątki dla zwierząt nie ustąpię – zarzeka się Ardanowski, i dodaje, że jeśli będzie ona dalej “lansowana” i przejdzie proces legislacyjny, to będzie mógł uznać, że “PiS nie chce realizować polityki dobrej dla polskiej wsi”.

– Wtedy także zastrzegam sobie prawo do wystąpienia z partii – powiedział.

Stwierdził też, że nie przyłoży ręki do przedterminowych wyborów, dzięki którym władzę mogłaby przejąć “wojująca lewica” chcąca wprowadzić “obyczajową rewolucję”

 

Baner Bayer Roundup
Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.