fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościAgro Show 2022. Kto zapłaci za wejściówki?

Agro Show 2022. Kto zapłaci za wejściówki?

Wielkie święto miłośników ciągników i maszyn rolniczych już niebawem. Tegoroczna wystawa Agro Show odbędzie się w dniach 23-25 września tradycyjnie na lotnisku w Bednarach k. Poznania. Tym razem jednak większość zwiedzających będzie musiała zapłacić za wstęp na imprezę.

Bilety można nabyć w dwojaki sposób – drogą elektroniczną lub na miejscu. Dostępne są one na stronie ebilet.pl. Nie wszyscy jednak zapłacą za bilet; dla osób do 15 roku życia wstęp jest bezpłatny. Bilet ulgowy przysługuje uczniom do 26 roku życia i kosztuje 10 zł, zaś pozostali zapłacą za wejściówkę 15 zł. Oczywiście ceny te dotyczą wstępu na 1 dzień wystawy. Wystawa będzie czynna od piątku do niedzieli w godzinach 9-17.

Agro Show to nie tylko stacjonarna wystawa maszyn. Podczas imprezy tradycyjnie odbędą się pokazy maszyn; w tym roku zobaczymy m.in. pokazy pojazdów autonomicznych i maszyn do nawożenia organicznego i wapnowania. Będzie można je oglądać na polach pokazowych każdego dnia w godzinach 11-12 i 13-14.

Zapraszamy także do nas na stoisko nr 69 w sektorze C, gdzie czekają konkursy z nagrodami, a w sobotę i w niedzielę profesjonalne porady na temat nawożenia roślin uprawnych, których udzielać będzie dr hab. Marzena S. Brodowska, prof. UP, specjalistka ds. nawożenia, na co dzień kierownik Katedry Chemii Rolnej i Środowiskowej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.