fbpx
Strona głównaUprawaŻniwa konopi między blokami w Lublinie

Żniwa konopi między blokami w Lublinie

Na polu pomiędzy blokami w Lublinie w tym roku rosną konopie włókniste. 10 września br. odbędzie się ich zbiór. Przed godziną 17:00, na którą zaplonowano żniwa można zebrać prosto z pola dowolną ilość roślin.

Pole konopi włóknistych rośnie między blokami przy ulicach: Berylowej i Jantarowej w Lublinie. Jest to inwestycja firmy Hemplab zajmującej się uprawą oraz przetwórstwem tych roślin. Żniwa konopi w Lublinie odbędą się 10 września o godzinie 17:00.

W zbiory zaangażować będzie się mógł każdy (osoby pełnoletnie) i własnoręcznie zebrać rośliny, które można będzie zabrać ze sobą. Na wydzielonej części pola, każdy chętny będzie mógł zebrać tyle roślin ile samodzielnie będzie w stanie wynieść z pola. Przedstawiciel firmy doradzą także, co można z nich zrobić w warunkach domowych.

Podczas imprezy prezentowane będą ponadto produkty wykonywane z roślin, a ich producenci opowiedzą o ich zastosowaniach. Aby wziąć udział w wydarzeniu trzeba zapisać się na stronie internetowej hemplab.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.