fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościZielone Agro Show 2022. Zobacz zdjęcia

Zielone Agro Show 2022. Zobacz zdjęcia

Rok temu wystawa Zielone Agro Show odbyła się w formie online, zaś dwa lata temu nie odbyła się w ogóle. W tym roku wreszcie można było jednak odwiedzić tę najważniejszą dla miłośników maszyn zielonkowych imprezę. Jak było na ZAS 2022 podczas pierwszego dnia? Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Pierwszy dzień imprezy popsuł nieco bardzo silny wiatr, chociaż nie odstraszyło to odwiedzających. Pomimo kiepskiej pogody było ich relatywnie sporo. Jeżeli ktoś jednak nie wybrał się z powodu złej pogody na imprezę wczoraj – nic straconego. Do Ułęża można przyjechać także dziś – w niedzielę 22 maja. Wystawa będzie czynna dla zwiedzających od 9 do 17. Warto jednak pamiętać, że pokazy maszyn odbywają się w godz. ok. 11-14.

 

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.