fbpx
Strona głównaTechnikaZabytkowe maszyny w akcji: Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Wilkowice 2021...

Zabytkowe maszyny w akcji: Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Wilkowice 2021 [VIDEO]

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią do Wilkowic znów zawitały tłumy kolekcjonerów i zwiedzających.  Podziwiać można było zarówno pięknie odrestaurowane Ursusy, Zetory czy też zielone perełki z logiem jelonka na masce, czyli John Deery. Przygotowaliśmy klip z tego wydarzenia.

Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn rokrocznie gromadzi tłumy miłośników starej rolniczej motoryzacji. Po rocznej przerwie zainteresowanie imprezą było chyba jeszcze większe niż normalnie, co było widać po ilości zwiedzających, którzy przybyli w tym roku do Wilkowic.

Oko cieszyły pięknie odrestaurowane Ursusy czy też Zetory. Nie zabrakło również perełek zachodniej techniki rolniczej w postaci John Deerów, Deutzów czy Lanz Buldogów. Jednakże pięknie wyremontowane maszyny to nie jedyne okazy jakie można było zobaczyć w Wilkowicach. Sporo było również np. traktorów, które prezentowane były w takim stanie w jakim zostały wyciągnięte z przysłowiowej szopy, co też ma swój urok.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.