fbpx
Strona głównaZwierzętaBydłoVIII Narodowy Dzień Farmy Mlecznej 

VIII Narodowy Dzień Farmy Mlecznej 

W m. Leśniewo Górne w woj. mazowieckim, w Gospodarstwie Rolnym Marcina i Anny Piotrowicz, 13 września odbędzie się VIII Narodowy Dzień Farmy Mlecznej. O wydarzeniu informuje Polska Federacja Rolna. 

Narodowy Dzień Farmy Mlecznej jest kierowany głównie do hodowców bydła mlecznego uprawiających kukurydzę na kiszonkę oraz trawy i lucernę, którzy chcą poprawić efektywność swojego gospodarstwa, zapoznać się z nowymi rozwiązaniami na rynku rolniczym oraz sprawdzić maszyny rolnicze w praktyce – czytamy w komunikacie Federacji Rolnej. 

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zobaczyć w działaniu wiele nowoczesnych maszyn renomowanych firm, wysłuchać prelekcji ekspertów oraz porozmawiać z przedstawicielami branży mleczarskiej.  

Aby otrzymać DARMOWY bilet na wydarzenie, wystarczy dokonać rejestracji poprzez wypełnienie formularza obecnego na stronie internetowej FarmDays.com.pl 

Więcej informacji: Polska Federacja Rolna 

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]