fbpx
Strona głównaSensacjeTestowali traktor, znaleźli się pod pojazdem

Testowali traktor, znaleźli się pod pojazdem

Do dramatycznie wyglądającego wypadku z udziałem ciągnika rolniczego doszło 15 lutego w podkarpackiej miejscowości Odrzechowa.

Po godzinie 18 strażacy z miejscowej jednostki OSP zostali zadysponowani do zdarzenia przy ul. Słonecznej. Jak relacjonują druhowie, którzy wzięli udział w akcji, pomocy potrzebował kierowca, który utknął w przewróconym traktorze.

Łącznie poszkodowanych zostało trzech mężczyzn, którzy – jak się okazuje – testowali nowo zakupiony ciągnik.

– Prawdopodobnie w wyniku nieostrożności, ciągnik przewrócili i wszyscy trzej znaleźli się pod pojazdem. Na szczęście nic się nikomu nie stało. Kierowca był trzeźwy. Ostatni mężczyzna, który został wyciągnięty spod pojazdu, czyli najdłużej był pod ciężarem ciągnika o własnych siłach doszedł do karetki – informuje, cytowany przez serwis krosnosanockie.pl oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku, asp. szt. Anna Oleniacz.

Wszyscy mężczyźni zostali przetransportowani na obserwację szpitala w Sanoku.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.