fbpx
Strona głównaFirmy i produktySkuteczne zabezpieczenie Duo-Cover

Skuteczne zabezpieczenie Duo-Cover

Firma Joskin proponuje nowy system, Duo-Cover, do przykrywania wszystkich przyczep objętościowych Silo-Space oraz przyczep uniwersalnych Drakkar. Stanowi on skuteczne zabezpieczenie przed gubieniem ładunku.

Gubienie przewożonej zielonki powoduje nie tylko straty ekonomiczne, ale również może  być przyczyną problemów związanych z zanieczyszczeniem drogi publicznej.

Urządzenie Duo-Cover jest więc prostym i praktycznym rozwiązaniem, dzięki   osłonie z siatki, której dwa skrzydła, przymocowane po bokach skrzyni ładunkowej, przykrywają stertę ładunku. Podczas zamykania skrzydła osłony zachodzą na siebie, zapobiegając wszelkim stratom materiału.

Osłona Duo-Cover ma zwartą budowę i jest lekka. Stanowi więc ekonomiczną i efektywną propozycję. Inną zaletą tego urządzenia jest możliwość montażu bezpośrednio na nadstawkach.

Każde skrzydło osłony może wykonać obrót o 270° za pomocą dwóch silników hydraulicznych uruchamianych sterownikiem hydraulicznym lub bezpośrednio z ciągnika.

duo-cover-2duo-cover-3

Źródło: JOSKIN

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.