fbpx
Strona głównaFirmy i produktyPola Klasy S 2022 – Syngenta zaprasza na 7 spotkań polowych

Pola Klasy S 2022 – Syngenta zaprasza na 7 spotkań polowych

Syngenta zaprasza na Pola Klasy S. Na czerwiec zaplanowanych jest 7 spotkań polowych w różnych regionach kraju. Będzie to okazja do obejrzenia na żywo kolekcji odmian pszenicy, rzepaku, mieszańcowego jęczmienia ozimego i kukurydzy oraz efektów działania najnowszych technologii Syngenty zastosowanych na polach. Nie zabraknie również okazji do wspólnych rozmów i wymiany doświadczeń z ekspertami firmy oraz innymi rolnikami.

Pola Klasy S to ważny punkt w kalendarzu imprez rolniczych. W tym roku firma zaprasza na spotkania w 7 różnych lokalizacjach:

  • 7 czerwca – Ulhówek, woj. lubelskie
  • 9 czerwca – Kostrogaj, woj. mazowieckie
  • 14 czerwca – Polwica, woj. dolnośląskie
  • 21 czerwca – Szelejewo, woj. wielkopolskie
  • 23 czerwca – Łęczyna, woj. zachodniopomorskie
  • 28 czerwca – Rogóźno, woj. kujawsko-pomorskie
  • 30 czerwca – Bajdyty, woj. warmińsko-mazurskie

Czego można spodziewać się na spotkaniach Pola Klasy S w tym roku?

W tym roku eksperci firmy poświęcą szczególną uwagę programom zwalczania chorób i regulacji wzrostu. Zaprezentują nowy fungicyd do ochrony rzepaku – Treso oraz pierwszy biostymulator Syngenty – Quantis.

W Ulhówku, Kostrogaju, Polwicy i Rogóźnie pod lupę wezmą również ochronę herbicydową kukurydzy. Nie zabraknie tematu rolnictwa cyfrowego i tego jak zarządzać gospodarstwem z telefonu (myFIELD i CropWise). Pojawi się też możliwość konsultacji z firmą Solar Spot na temat zastosowań alternatywnych źródeł energii w gospodarstwie.

W Rogóźnie, Łęczynie i Kostrogaju będzie również okazja do zapoznania się z programami nawożenia firmy YARA. We wszystkich lokalizacjach będzie można przekonać się, jak wybór rozpylaczy wpływa na efektywność zabiegu z użyciem środków ochrony roślin, a także zapoznać z nowym systemem do napełniania opryskiwaczy, easyconnect.

Udział w spotkaniach polowych wymaga rejestracji na stronie polaklasys, na której można też znaleźć szczegółowy program  i więcej informacji na temat konkretnych lokalizacji Pól Klasy S. Spotkania rozpoczynają się o godzinie 9:00.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.