Nowy dystrybutor ciągników Steyr w Polsce

Punkt dealerski firmy PHU Kobo w Gołaszynie k. Łukowa, fot. Steyr

Koniec minionego roku okazał się czasem kolejnych, dobrych zmian w sieci autoryzowanych Dealerów marki Steyr. Do grona polskich dystrybutorów dołączyła firma PHU Kobo.

Firma KOBO będzie świadczyła pełen zakres usług sprzedażowych i serwisowych marki Steyr – renomowanego producenta ciągników rolniczych. Nowy Dealer zapewni obsługę klientom na terenie części województwa mazowieckiego oraz północnego rejonu województwa lubelskiego. Obecnie posiada dwa oddziały – w Lublinie oraz Gołaszynie w okolicach Łukowa. Współpraca z marką Steyr będzie obejmowała także sprzedaż usług finansowania fabrycznego oraz oryginalnych części zamiennych.

– Firma PHU Kobo to stosunkowo młoda firma, ale pomimo niewielkiego stażu z sukcesami rozwija swoją działalność. To ciekawy partner w branży rolniczej, dlatego widzimy w nich duży potencjał i postanowiliśmy nawiązać z nimi współpracę – przekonuje Sławomir Sikora, dyrektor rozwoju sieci dealerskiej w CNH Industrial Polska Sp. z o.o.

Źródło: Steyr

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności