Nowy dolistny nawóz organiczny Organic Green Gold

Firma AllOrganic wprowadziła na polski rynek organiczny nawóz dolistny Organic Green Gold (OGG). Preparat jest na bazie żywych alg (chlorella), do stosowania w rolnictwie, ogrodnictwie i sadownictwie.

OGG to uniwersalny i całkowicie naturalny nawóz, bez sztucznych barwników i dodatków, bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Jest on efektem wieloletnich prac węgierskich biotechnologów. Produkt powstał na bazie żywych alg chlorella, bogatych w chlorofil oraz liczne minerały i pierwiastki śladowe. Zawarte w nich mikroelementy jonowe są bezpośrednio przyswajane przez komórki roślinne, tak więc rośliny nie zużywają energii, aby przetworzyć otrzymane składniki odżywcze. Jak podkreśla producent, działanie nawozu jest natychmiastowe i skuteczne.
 
OGG wspomaga procesy fotosyntezy i metabolizm roślin, poprawia formowanie korzeni oraz kiełkowanie, wzmacnia także system odpornościowy. W przypadku suszy lub objawów niedoboru składników odżywczych, nawóz może być szybkim i skutecznym sposobem regeneracji rośliny. Dla uzyskania najlepszych rezultatów należy stosować sugerowaną ilość produktu oraz przestrzegać przerw pomiędzy kolejnymi zastosowaniami. Nawóz występuje w formie roztworu (do użytku domowego – spray) oraz w formie koncentratu.
 
Nawóz OGG spełnia kryteria produkcji organicznej i może być stosowany do wszystkich rodzajów upraw obejmujących: rolnictwo, ogrodnictwo, sadownictwo oraz uprawy roślin ozdobnych. Jest przyjazny dla środowiska naturalnego i w 100% biodegradowalny. Po zastosowaniu nie wymaga kwarantanny. 
 
Nawóz można już kupić w firmowym sklepie internetowym jedynego w Polsce dystrybutora www.esklep.all-organic.eu
Wkrótce pojawią się one również w handlu tradycyjnym. 
 
źródło: AllOrganic
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności