Nowe elementy robocze do kultywatorów Pöttinger

Kultywator Terria 6030

W ofercie austriackiego producenta pojawiły się nowe elementy robocze do kultywatorów Terria i Synkro: wąskie dłuto Durastar i redlica skrzydełkowa Durastar Plus.

Wąskie dłuto Durastar: głębokie spulchnianie gleby

Pöttinger oferuje do głębokiego spulchniania w zakresie konserwującej uprawy gleby nowe wąskie dłuto Durastar. Narzędzie to jest dostępne do 3 i 4- belkowych, ciąganych kultywatorów Terria, jak również do zawieszanych kultywatorów Synkro 1030.

Wąskie dłuto Durastar

Nowe dłuto ma szerokość 40 mm. Dzięki długiej, wyciągniętej formie zastępuje działanie blachy kierującej. Osobna blacha kierująca do wąskiego dłuta nie jest więc konieczna.

Wąskie dłuto intensywnie spulchnia glebę do głębokości 35 cm eliminując szkodliwe zagęszczenie gleby. Dzięki temu struktura gleby  jest lepsza i w konsekwencji system korzeniowy lepiej się rozwija. Wersja Durastar gwarantuje długi czas użytkowania i efektywną pracę na polu.

Redlica skrzydełkowa Durastar Plus: efektywne mieszanie

Od zimy 2020 Pöttinger oferuje redlicę skrzydełkową w wersji Durastar Plus. Redlica skrzydełkowa Durastar Plus w miejscu krawędzi tnącej jest zabezpieczona hartowaną metalową płytką, która zwiększa wytrzymałość narzędzia.

Redlica skrzydełkowa Durastar Plus

Jak deklaruje producent, czas użytkowania wzrósł o 400 procent w porównaniu z redlicą Classic. Redlice skrzydełkowe Durastar Plus są dostępne do 3 i 4- belkowych kultywatorów Terria, jak również dla 3-belkowych kultywatorów Synkro 1030.

Źródło: Pöttinger

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności