Nowa siedziba i zmiana nazwy Trioliet

Trioliet ma nową siedzibę. Nowe lokale o powierzchni około 1500 metrów kwadratowych zlokalizowane są w pobliżu obecnej fabryki firmy w Oldenzaal.

Budynek oferuje szereg nowoczesnych sal recepcyjnych oraz dużo miejsca dla działów sprzedaży, marketingu i finansowego. Dla celów szkoleniowych utworzono także specjalny ośrodek, w którym demonstrowana jest praca maszyn do pobierania paszy.
Wydziały inżynieryjne, planowania, zakupów i usług mieszczą się w obecnej siedzibie. Niedawno zakupiono też w sąsiedztwie działkę o powierzchni 17.000 m², co daje wzrost areału firmy o około 30% do około 51.000 m². To oznacza początek dalszego rozwoju działalności firmy w Oldenzaal.
Zmiana nazwy 
Od 1 stycznia 2014 r. oficjalna nazwa firmy to Trioliet BV, a nie jak dotąd Trioliet Mullos BV. W 1958 roku firma przejęła MULLOS i zmieniła nazwę na Trioliet MULLOS. Jednak obecnie większość ludzi postrzega firmę jako Trioliet, dlatego też zdecydowano się zmienić oficjalną nazwę na Trioliet. 
Trioliet jest liderem na rynku innowacyjnych, zrównoważonych technologii żywienia bydła mlecznego i mięsnego. Ponad 85% przychodów firmy generowane jest przez eksport, głównie na rynki Europy Zachodniej i Ameryki Północnej. Trioliet zatrudnia około 210 osób.
(mat)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności