fbpx

Nowa belka polowa MTS2 18-24 m do opryskiwaczy KUHN

KUHN rozszerza swoją ofertę o nowe stalowe belki polowe MTS2 o szerokościach 18, 20, 21 i 24 m, które są kompatybilne z opryskiwaczami zawieszanymi DELTIS / ALTIS / ALTIS 2 oraz opryskiwaczem zaczepianym LEXIS.

Złożona z dwóch stalowych ramion, MTS2 to bardzo mocna belka polowa. Jej rurowa konstrukcja zapewnia ochronę dla rozpylaczy z przodu, z tyłu i od spodu ramion, czyli tam gdzie operator ma zazwyczaj ograniczoną widoczność z siedzenia w kabinie ciągnika. Na końcu obu ramion belki znajdują się ramiona zabezpieczające, odchylane w trzech płaszczyznach, które skutecznie chronią opryskiwacz w przypadku natrafienia na przeszkodę.

Wszystkie komponenty belki polowej spełniają najwyższe standardy jakościowe KUHN. Przewody cieczowe ze stali nierdzewnej wyposażone w filtry na każdej sekcji gwarantują niezmiennie wysoką precyzję oprysku z ograniczonym ryzykiem zatorów w układzie cieczowym.

Belka MTS2 jest wyposażona w system stabilizacji TRAPEZIA. System obejmuje automatyczną, mechaniczną korektę przechyłu i dwa drążki stabilizujące belkę polową podczas pracy na regularnie pochyłych powierzchniach. Belka polowa MTS2 jest połączona z opryskiwaczem za pośrednictwem równoległoboku, który spełnia rolę aktywnego zawieszenia podczas pracy i transportu.

Stworzona z myślą o prostych zabiegach opryskowych, belka polowa MTS2 jest sterowana za pomocą selektora funkcji hydraulicznych wbudowanego w panel sterujący ciągnika. Pozwala to ograniczyć instalowanie sterowników w kabinie do minimum. Opcje, takie jak hydrauliczna korekta przechyłu lub zmienna geometria (niezależne sterowanie ustawieniem każdego ramienia) spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i ich indywidualne potrzeby.

Źródło: Kuhn

McHale - baner - kwiecień 2024
Axial Syngenta baner
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.