fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościNiebawem zniknie sklep Grene.pl. Pojawią się sklepy Powered by Kramp

Niebawem zniknie sklep Grene.pl. Pojawią się sklepy Powered by Kramp

Wczoraj w Serocku odbyła się konferencja firmy Kramp. Na imprezie pojawił się m.in. dyrektor handlowy firmy Jacek Gbur, który zapowiedział spore zmiany w organizacji biznesu Krampa w Polsce.

Sieć Krampa w Polsce zmieni się bardzo mocno; przede wszystkim Spółka rozpocznie proces sprzedaży sklepów własnych działających pod szyldem Grene do lokalnych partnerów Kramp.

– Potrzebna jest zmiana, ponieważ aktualny system franczyzowy nie spełnia już oczekiwań naszych franczyzobiorców, a także potencjalnych partnerów, którzy są w stanie zainwestować […]. Dzisiaj ten model partnerskiej współpracy rozumiemy w zapewnieniu naszym partnerom pod szyldem Powered by Kramp przed- i posprzedażowe wsparcie – mówił podczas konferencji Jacek Gbur.

Zmiany w sieci sprzedażowej firmy Kramp mają pozytywnie wpłynąć na zaspokajanie potrzeb klientów przede wszystkim w kontekście dostępności produktów najbardziej popularnych w danym regionie, co będzie oznaczało większą elastyczność placówek. W ramach nowej koncepcji ma powstać ok. 300 sklepów Powered by Kramp w całej Polsce. Ponadto w Polsce mają powstać także Centra Rolnicze łączące strefę sprzedażową, showroom, gdzie rolnicy będą mogli wykorzystać produkty przed ich zakupem oraz strefę edukacyjną, gdzie dealerzy i partnerzy Kramp będą przechodzili szkolenia.

Rebranding sklepów Grene będzie przebiegał stopniowo. Tymczasem sklep internetowy Grene.pl zniknie już z końcem tego roku.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.