Nadbużańska Straż Graniczna odzyskała skradziony ciągnik gotowy do wyjazdu na Ukrainę

Skradziony ciągnik John Deere Źródło: Nadburzański Oddział Straży Granicznej
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, podczas kontroli na granicy, ujawnili kolejny pojazd pochodzący z przestępstwa. Tym razem nie był to luksusowy samochód czy ciężarówka ale ciągnik rolniczy, który miał trafić na Ukrainę – czytamy na stronie Oddziału.

W nocy z 15 na 16 listopada br., na drogowym przejściu granicznym w Dorohusku funkcjonariusze NOSG ujawnili pojazd pochodzący z przestępstwa. Na naczepie samochodu ciężarowego, funkcjonariusze skontrolowali ciągnik marki John Deere. W czasie prowadzonych czynności ujawniono, iż w maszynie o szacunkowej wartości 100 tys. zł, zmieniono numery identyfikacyjne VIN.W sprawie zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze, kierowca ciężarówki 58-letni obywatel Ukrainy, został przesłuchany w charakterze świadka.

Od początku roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali już ponad 160 poszukiwanych pojazdów oraz podzespoły pochodzące z przestępstwa o łącznej wartości ponad 13 mln zł.

Źródło: Nadburzański Oddział Straży Granicznej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności