Liderzy w produkcji paszy dla drobiu

Pracownicy i klienci Nutriad świętowali oficjalne otwarcie nowego biura przedsiębiorstwa w Warszawie. To najnowszy krok firmy w ciągle trwających działaniach zmierzających do jej rozwoju w całej Europie. Od 2007 roku polska produkcja paszy wzrosła ze skumulowanym rocznym wskaźnikiem wzrostu 4,8% – tym samym Polska przejęła rolę lidera w produkcji paszy dla drobiu w Europie.

– Nutriad działa na polskim rynku od wielu lat. W celu podkreślenia naszych ambicji względem dalszego wzrostu w ciągu ostatniego roku inwestowaliśmy w ludzi, marketing i wsparcie techniczne. Otwarcie nowego biura to logiczny następny krok ku dostarczaniu naszym obecnym i przyszłym klientom jak najlepszego wsparcia – mówi Simon Martyn, regionalny dyrektor EMEA.

– Dzięki silnej lokalnej obecności w Polsce możemy przemieniać światowej klasy pomysły Nutriad na różnego rodzaju miejscowe rozwiązania, przy wsparciu mocnych danych naukowych oraz dzięki praktycznemu wsparciu technicznemu w tej kwestii – dodaje Przemysław Przeor, business manager w Nutriad.

Nutriad dostarcza produkty i usługi służące zdrowiu i odżywianiu zwierząt klientom w ponad 80 państwach, przy wsparciu 4 laboratoriów wdrożeniowych, a także 5 fabryk na 3 kontynentach.

Źródło: Nutriad