fbpx
Strona głównaTechnikaEksploatacja i serwisJak prawidłowo ustawić kosiarkę?

Jak prawidłowo ustawić kosiarkę? [video]

Prawidłowe ustawienie kosiarki ma niebagatelny wpływ na jakość jej pracy. Dzięki prawidłowemu ustawieniu możemy pracować oszczędnie, kosić czysto i wreszcie zapobiec awarii sprzętu. Jak prawidłowo ustawiać kosiarkę listwową zademonstrował nam Dominik Żmuda z firmy SaMASZ.

Zawarte w materiale zalecenia odnoszą się zarówno do kosiarek z centralnym jak i z bocznym zawieszeniem. Zostały one zademonstrowane na przykładzie kosiarki tylnej SaMASZ KDD 941 i czołowej KDF 340, jednak tak naprawdę zdecydowana większość porad ma charakter uniwersalny i dotyczy większości konstrukcji dostępnych na rynku.

Jak ustawić kosiarkę, jej zaczep, jak wyregulować odciążenie listwy tnącej w zależności od warunków pracy? O tym wszystkim i o wiele więcej opowiedział nam specjalista firmy Samasz.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.