fbpx
Strona głównaTechnikaEksploatacja i serwisJak prawidłowo ustawić kosiarkę?

Jak prawidłowo ustawić kosiarkę? [video]

Prawidłowe ustawienie kosiarki ma niebagatelny wpływ na jakość jej pracy. Dzięki prawidłowemu ustawieniu możemy pracować oszczędnie, kosić czysto i wreszcie zapobiec awarii sprzętu. Jak prawidłowo ustawiać kosiarkę listwową zademonstrował nam Dominik Żmuda z firmy SaMASZ.

Zawarte w materiale zalecenia odnoszą się zarówno do kosiarek z centralnym jak i z bocznym zawieszeniem. Zostały one zademonstrowane na przykładzie kosiarki tylnej SaMASZ KDD 941 i czołowej KDF 340, jednak tak naprawdę zdecydowana większość porad ma charakter uniwersalny i dotyczy większości konstrukcji dostępnych na rynku.

Jak ustawić kosiarkę, jej zaczep, jak wyregulować odciążenie listwy tnącej w zależności od warunków pracy? O tym wszystkim i o wiele więcej opowiedział nam specjalista firmy Samasz.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA




ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]