Firma Amazone otrzymała nagrodę iF Design Award 2019 za AmaTron 4

Ilustracja: Amazone AmaTron 4

Kolejny sukces projektowy Amazone: Terminal ISOBUS Amazone AmaTron 4 otrzymał prestiżową nagrodę iF Design Award 2019. W uzasadnieniu przyznania nagrody podkreślono intuicyjną obsługę i unikalną obudowę terminala o wyglądzie tabletu i zaliczono je do przykładowego wzornictwa przemysłowego.

Jury samodzielnie przetestowało nowy interfejs i załączyło uzyskane wrażenia do oceny strony ergonomicznej projektu. Terminal jest w całości własnym projektem firmy Amazone. Za estetyczny wygląd i bardzo dobrą funkcjonalność AmaTron 4 odpowiada zespół projektowy Amazone, który zaprojektował zarówno osprzęt, jak i interfejs użytkownika.

Terminal AmaTron 4 zapewnia prostą i szybką nawigację w stylu tabletu. Dzięki dużemu, antyrefleksyjnemu, 8-calowemu kolorowemu ekranowi wielodotykowemu nawet praca podczas jazdy ze skomplikowanymi maszynami i agregatami jest nadzwyczaj wygodna. Przełączanie między różnymi programami jest wyjątkowo intuicyjne dzięki „karuzeli aplikacji”. Przejrzysta struktura menu obsługi jest łatwo i szybko dostępna za pomocą przesunięcia palcem.

Nagroda iF Design Award jest jednym z najbardziej renomowanych międzynarodowych wyróżnień za wzornictwo. Jest ona przyznawana co roku ponadprzeciętnym, innowacyjnym, ergonomicznym i estetycznym produktom ze wszystkich dziedzin.

Ilustracja: Amazone AmaTron 4

Przełączanie między różnymi programami jest wyjątkowo wygodne za pomocą „karuzeli aplikacji” i przesunięcia palcem.

Autor: materiały prasowe firmy Amazone