Fabryczne finansowanie ZETORA

Firma ZETOR Tractors a.s- producent ciągników rolniczych marki Zetor, ujednolica swoją strategię sprzedaży w Europie. Przez ostatnich siedem lat operatorem finansowania fabrycznego ZETOR Finance w Polsce był BZ WBK Leasing – lider w sektorze finansowania maszyn i urządzeń w kraju.

Już od 2009 roku polscy rolnicy korzystają z finansowania fabrycznego ciągników oraz maszyn i urządzeń rolniczych firmy ZETOR pod nazwą Zetor Finance. Do końca maja 2016 roku operatorem Zetor był  BZ WBK Leasing.

–  Od wprowadzenia ZETOR Finance na polski rynek w 2009 roku osiągnęliśmy duże sukcesy  oraz zdobyliśmy nowe doświadczenia biznesowe. Dzięki programowi ZETOR Finance do polskich rolników trafiło kilka tysięcy nowych, nowoczesnych ciągników Zetor, które bez tego systemu prawdopodobnie nie pracowałyby na polskich polach czy ulicach miast i wsi. Dziękujemy naszemu dotychczasowemu partnerowi za owocną współpracę i wspieranie polskich rolników. Zetor Finance rozwija się i obecnie jest w nowej formie oferowany w całej Europie – podsumowuje Arkadiusz Fułek, prezes Zarządu ZETOR Polska.

W pierwszym kwartale 2016 roku polscy rolnicy kupili 312 ciągników marki Zetor, z czego co drugi sfinansowano w ramach programu ZETOR Finance. Po pierwszym kwartale Zetor jest liderem sprzedaży na krajowym rynku ciągników.

Jesteśmy dumni z naszego udziału w rozwoju polskiego rolnictwa. Obecnie co czwarta inwestycja w maszyny i urządzenia dla rolnictwa finansowana jest przez BZ WBK Leasing. W dalszym ciągu będziemy wspierać polskie gospodarstwa, dostarczając nowoczesne rozwiązania finansowania inwestycji – komentuje Szymon Kamiński, prezes Zarządu w BZ WBK Leasing.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności