fbpx
Strona głównaPolecamyDemonstracyjne maszyny Kuhn w specjalnych cenach

Demonstracyjne maszyny Kuhn w specjalnych cenach

Na jednym z popularnych serwisów ogłoszeniowych firma Kuhn Maszyny Rolnicze proponuje swoje produkty w obniżonych cenach. Oferta dotyczy maszyn popokazowych oraz fabrycznie nowych ze starszych roczników.

Wśród wystawionych na portalu maszyn znajdziemy m.in. brony aktywne, agregaty uprawowe, opryskiwacze i rozdrabniacze.

Ciekawą propozycją jest agregat Kuhn Performer 3000 o szerokości roboczej 3 m wyposażony m.in. we wzmocnione elementy robocze i wał uprawowy HD Liner o średnicy 700 mm. Jest to maszyna demonstracyjna wyprodukowana w 2019 r. Została ona wyceniona na 131 906 zł netto.

Na liście ogłoszeń widnieje również Performer 6000 (6 m). Jest to również maszyna demonstracyjna, jednak wyprodukowana w 2017 r. Wyceniono ją na 258 500 zł netto.

W ofercie firmy znajdziemy również rozsiewacz Rauch Axis 50.2 M EMC W VS PRO ISOBUS Jest to nowa maszyna wyprodukowana w roku 2017. Cechą charakterystyczną dla tego rozsiewacza jest zastosowanie systemu EMC (elektroniczne sterowanie przepływem nawozu), który co sekundę reguluje dawkę wysiewu z lewej i prawej strony rozsiewacza, działając podobnie jak „system ważenia” na każdej tarczy osobno. Rozsiewacz wyposażono m.in. w zbiornik o pojemności całkowitej 4200 l, nadstawę GLW 2000, plandekę i tarcze wysiewające S8: VxR (30-42 m). Rozsiewacz kosztuje 65 308 zł netto.

Dla hodowców bydła ciekawą propozycją może być wóz paszowy Euromix 1 1670 o pojemności 16 metrów sześciennych za 138 531 zł netto (maszyna nowa).

Maszyny objęte są także finansowaniem fabrycznym. Więcej informacji u producenta.

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.