fbpx

CDR radzi, jak w sposób zrównoważony gospodarować wodą 

Woda w dzisiejszych czasach jest w rolnictwie bardzo cennym zasobem, dlatego warto rozsądnie nią gospodarować. O tym, jak to robić, można dowiedzieć się podczas wyjazdu studyjnego organizowanego przez CDR oddział w Radomiu. 

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu organizuje wyjazd studyjny pn. „Wyzwania środowiskowe we współczesnym rolnictwie – wdrażanie dobrych praktyk – ZRÓWNOWAŻONE GOSPODAROWANIE WODĄ” w dniach 7-8 grudnia 2023 r. 

Samasz loteria - baner

Celem wyjazdu jest promowanie dobrych praktyk związanych z gospodarowaniem wodą na obszarach wiejskich, zapoznanie z innowacyjnymi rozwiązaniami w tym zakresie, nawiązanie kontaktów oraz wymiana informacji i doświadczeń między podmiotami zaangażowanymi w rozwój rolnictwa. 

W programie będzie m.in. wizyta studyjna i warsztaty plenerowe w elektrowni wodnej w Goryniu gm. Jastrzębia, wizyta studyjna w gospodarstwie rybackim „Złoty Karaś” w Modrzejowicach, wizyta studyjna we wsi Słupica. 

Udział w wyjeździe studyjnym jest bezpłatny, organizator pokrywa koszty dydaktyki oraz koszty noclegu i wyżywienia. Uczestnicy zakwaterowani będą w Hotelu Hotel Imperium *** Plac Konstytucji 3-go Maja 1, 26-670 Pionki.
Aby wziąć udział, trzeba zarejestrować się do dnia 01 grudnia 2023 r. pod adresem: kalendarz.cdr.gov.pl  

Jak informuje organizator, liczba miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Centrum Doradztwa Rolniczego zastrzega sobie również możliwość wcześniejszego zamknięcia naboru. 

Osobą do kontaktu w sprawach merytorycznych jest Bartłomiej Kołacz, tel.: 48 365 69 39, e-mail: b.kolacz@cdr.gov.pl . 

SDF baner ciągnik
Baner Syngenta
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.