Agrounia zapowiada blokadę ważnego ronda

fot.; Agrounia

Lider Agrounii Michał Kołodziejczak zapowiedział blokadę ważnego ronda w miejscowości Rękoraj koło Piotrkowa Trybunalskiego.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej przed siedzibą Rady Ministrów w Warszawie mówił o lekceważącej polityce rządu wobec rolników. Podkreślił, że jest to naprawdę ostatni moment aby zawalczyć o polskie rolnictwo.

Pomimo, iż trwają żniwa rolnicy jeszcze raz wyjadą na drogi by zademonstrować swoją trudną sytuację. Jak podkreślił Kołodziejczak, z każdym dniem upadają kolejne hodowle w Polsce a rząd nie robi nic aby pomóc rolnikom.

W związku z tym Agrounia zapowiedziała na środę 4 sierpnia o godzinie 8 rano rozpoczęcie blokady przy dojeździe do ronda w miejscowości Rękoraj. Demonstracja ma trwać 48 h. W przypadku braku spodziewanego efektu lider Agrounii zapowiedział podjęcie kroków do tego by rolnicze ciągniki pojawiły się w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności