Agrotechnika kontra susza – fotogaleria

30 maja w Kolonii Siedliszczki w województwie lubelskim rolnicy mieli okazję obejrzeć doświadczenia odmianowe i agrotechniczne na polach demonstracyjnych Gospodarstwa Rolnego Stanisława Wójcika. Było to dziesiąte, a zarazem ostatnie spotkanie w tegorocznym cyklu Agro Akademii BASF.

Agro Akademia BASF to nie tylko szereg konferencji zimowych i majowych warsztatów polowych. Jest to również współpraca czołowych producentów w kilku segmentach rynku Agro. Projekt jest połączeniem wiedzy z praktycznymi obserwacjami i doświadczeniami na polach w zakresie odmian nasiennych, nawozów mineralnych, środków ochrony roślin, aż po nowoczesne maszyny rolnicze.

Warsztaty polowe w  Kolonii Siedliszczki były już ostatnim, dziesiątym tegorocznych spotkaniem. Specjaliści z BASF oraz firm partnerów Agro Akademii – POLCALC, Limagrain, K+S, ADOB i John Deere omówili doświadczenia z pszenicą ozimą, jęczmieniem jarym i rzepakiem ozimy. Rolnicy mogli również zobaczyć i dowiedzieć się nieco więcej o ochronie buraków cukrowych, które są często uprawiane na Lubelszczyźnie.

Zapraszamy więc do fotogalerii z wydarzenia. Dłuższą relację mogą Państwo przeczytać w najnowszym, czerwcowym numerze Wiadomości Rolniczych Polska. Polecamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności