Agrotechnika 2016

W dniach 23 i 24 kwietnia (w godz. 8-16.00) Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach zaprasza do Bratoszewic (między Strykowem a Głownem) na XXIV Targi Rolne Agrotechnika.

Targi te, jak informują organizatorzy,to spotkanie nauki z praktyką. To czas i miejsce na promocję najnowszych osiągnięć nauki i techniki w dziedzinach dotyczących rolnictwa. Zwiedzający mogą poznać najnowocześniejsze maszyny ułatwiające produkcję roślinną i zwierzęcą, nowoczesne wyposażenie budynków gospodarczych, systemy ogrzewania, najnowsze trendy i technologie dotyczące budownictwa wiejskiego.

Integralną częścią targów jest też promocja osiągnięć hodowców roślin czy firm szkółkarskich – nowe odmiany drzew i krzewów owocowych, bogactwo sadzonek, nasion przyciąga zwiedzających, a efektem jest coraz piękniejsza, bardziej kolorowa polska wieś.

Jak co roku podczas Agrotechniki największą powierzchnię zajmować będą firmy ze sprzętem rolniczy. Będą to przede wszystkim ciągniki, kombajny, agregaty uprawowe, siewniki, ładowarki, przyczepy rolnicze, opryskiwacze polowe i sadownicze. Nie zabraknie firm produkujących, m.in.: pokrycia dachowe, kotły centralnego ogrzewania, pasze, koncentraty czy materiały budowlane.

To wielkie spotkanie nauki, techniki z praktyką. Na placu wystawowym znajdą się potężne maszyny i urządzenia rolnicze, będą też dealerzy aut osobowych, będą twórcy ludowi, stoiska z polską zdrową żywnością , a także rośliny, sadzonki kwiaty i wszystko, co z ogrodem, sadem, działką związane . Na scenie tradycyjnie na swojską nutę zagrają i zaśpiewają ubrane w stroje ludowe zespoły folklorystyczne – mówi  Grażyna Bożyk z ŁODR w Bratoszewicach.

Tradycyjnie podczas Targów Rolnych Agrotechnika odbędą się konkursy: Maszyna Targów Agrotechnika 2016, „Najciekawsze stoisko Targów Rolnych Agrotechnika 2016 i Najbezpieczniejsza Maszyna Targów Agrotechnika 2016.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności