X Ranking Spółdzielni Mleczarskich

Rusza nabór zgłoszeń do X edycji Rankingu Spółdzielni Mleczarskich. Organizowany przez Polska Izbę Mleka Ranking Spółdzielni Mleczarskich jest przedsięwzięciem poddającym wielopłaszczyznowej analizie firmy mleczarskie.

Jest on organizowany nieprzerwanie od roku 2007. Oceną tych placówek zajmuje się grono niezależnych ekspertów i znawców branży, którzy poddają obiektywnej diagnozie wszystkie zgłoszone firmy. Tegoroczna edycja jest jubileuszowa, gdyż zestawienie najlepszych mleczarni z całej Polski zostanie przygotowane po raz dziesiąty. Z uwagi na okrągłą rocznicę powstania Rankingu, organizatorzy przewidują szczególne zainteresowanie uczestnictwem w tej klasyfikacji.

Firmy biorące udział w Rankingu poddawane są ocenie w kilku kategoriach: finansowej, eksportu, innowacyjności i nowych technologii. Zaletą wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu jest fakt, że niezależnie od miejsca, które zajmie w Rankingu dana firma, każde przedsiębiorstwo otrzyma raport zawierający wyniki osiągnięte w wyżej wymienionych kategoriach. Pozwala to na analizę działalności spółdzielni i wspomaga jej dalszy rozwój.

Ankieta rankingowa dostępna jest na stronie Polskiej Izby Mleka pod adresem http://izbamleka.pl/ranking-2/ranking-2016/. Termin nadsyłania ankiet mija 16 sierpnia 2016 r. Rozstrzygnięcie Rankingu odbędzie się na uroczystej Gali podczas XIV Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, 15 września 2016 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności