fbpx

Wielkie Polowanie na ciągniki z serii Puma – spektakularna akcja sprzedażowa marki Case IH

Marka Case IH słynie z niezawodnych rozwiązań na rynku maszyn rolniczych. Od ponad 175 lat połączenie pasji i doświadczenia owocuje nie tylko innowacyjnością, ale również niekonwencjonalnym podejściem do obsługi klienta.

W listopadzie 2019 roku marka zorganizowała niecodzienną akcję promocyjną zapraszając do udziału w wydarzeniu trwającym tylko 9 godzin. Podczas Red Friday Night, Case IH zaskoczyło wyjątkowymi ofertami ciągników, ładowarek teleskopowych, kombajnów i pras, przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Sukces akcji zadecydował o zorganizowaniu kolejnej edycji – tym razem w zupełnie nowej odsłonie.

Samasz loteria - baner

Wielkie Polowanie na Pumę rozpocznie się już 10 marca 2020 roku, czyli w Dzień Mężczyzny. Gwiazdami akcji będą ciągniki z serii Puma cieszące się opinią wysokiej klasy maszyn. Są one produkowane w Austrii. Wyposażone są w półautomatyczną, automatyczną przekładnię przełączalną pod obciążeniem lub przekładnię bezstopniową CVX oraz najnowsze silniki FPT. Ciągniki marki Case IH z serii Puma kontynuują tradycję wysokiej jakości ustanowioną przez poprzedników. Seria Puma obejmuje modele o mocy znamionowej od 140 do 240 KM, które są uniwersalnymi maszynami do najbardziej wymagających prac w gospodarstwach rolnych, hodowlanych oraz firmach świadczących usługi dla rolnictwa.

Aby wziąć udział w akcji, już 10 marca 2020 roku wystarczy odwiedzić dedykowaną stronę www.wielkiepolowanie.pl w godzinach 6:00 – 22:00. Po odnalezieniu wymarzonego ciągnika Case IH z serii Puma w specjalnej cenie, należy skontaktować się z autoryzowanym Dealerem marki, odpowiedzialnym za daną ofertę. Bądźcie czujni i nie przegapcie Wielkiego Polowania na Pumę z marką Case IH!

Komunikat prasowy: Case IH

Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.