fbpx

Tragedia na Podlasiu. Dziecko zginęło pod traktorem

9-letnie dziecko poniosło śmierć w wyniku wypadku z udziałem traktora, do którego doszło 2 sierpnia w pobliżu miejscowości Srebrna. Dwie osoby dorosłe zostały poszkodowane.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z komendy w Zambrowie wynika, że do feralnego zdarzenia doszło, gdy na drodze ze skutera spadł 42-letni mężczyzna. Traktorzysta, chcąc uniknąć najechania na niego, zjechał na pobocze, w wyniku czego ciągnik przewrócił się.

Samasz loteria - baner

Strażacy po dojeździe na miejsce zdarzenia zastali traktor przewrócony na lewy bok. Jak informuje KP PSP w Zambrowie, ciągnikiem rolniczym podróżowały dwie osoby, które znajdowały się poza pojazdem: mężczyzna w wieku 47 lat z widocznymi obtarciami nóg oraz dziecko w wieku 9 lat — bez funkcji życiowych, które leżało obok ciągnika. Z informacji uzyskanych od świadków zdarzenia ustalono, że dziecko przed przybyciem służb znajdowało się pod ciągnikiem rolniczym i zostało spod niego wydobyte przez osoby postronne. Na drodze za przyczepami rolniczymi leżał mężczyzna w wieku 42 lat — przytomny, u którego widoczne były obrażenia zewnętrzne w okolicy brzucha.

Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący skuterem nastolatek oddalił się z miejsca zdarzenia.

Dekalb Bayer - baner
Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.