Systemy agrotroniczne – książka dostępna za darmo

„Systemy agrotroniczne” to książka wydana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Można ją pobrać za darmo na stronie www.pigmiur.pl. Przed pobraniem wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja na stronie.

W książce czytelnik znajdzie wyjaśnienie terminów i przedstawienie wybranych rozwiązań technicznych, z jakimi można się spotkać we współczesnych rozwiązaniach konstrukcyjnych pojazdów i maszyn rolniczych. W publikacji szczególna uwagę zwrócono na wyjaśnienie zagadnień związanych z systemami pomiarowymi i ich zastosowaniem.

Celem autorów (dr. hab. inż. Adama Ekielskiego oraz mgr. inż. Karola Wesołowskiego) było przedstawienie w możliwie prosty sposób omawianych zagadnień, bez jednak znacznego ich uproszczenia. Ze względu na tematykę książka może stanowić podręcznik wspomagający dla uczniów techników rolniczych oraz wszystkich osób związanych ze sprzedażą i serwisowanie sprzętu rolniczego.

PIGMiUR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności