Super Rolnik Wielkopolski 2016

Wystartowała czwarta edycja plebiscytu „Głosu Wielkopolskiego” na Super Rolnika Wielkopolski 2016. Concordia Ubezpieczenia, niezmiennie od trzech lat, wspiera tę inicjatywę, ponieważ ma ona na celu wybór najlepszych i najrzetelniejszych gospodarzy z terenów województwa wielkopolskiego.

Wielkopolska słynie z rolnictwa na najwyższym poziomie. Na ten obraz pracuje blisko 140 tysięcy właścicieli gospodarstw rolnych. Cieszymy się, że jako jedyny ubezpieczyciel mający centralę na tym terenie, możemy wspierać naszych rolników, zapewniając im, ich rodzinom oraz prowadzonym przez nich gospodarstwom – realną ochronę ubezpieczeniową. Od blisko 20 lat, jesteśmy blisko tej grupy społecznej. Dzięki temu mamy świadomość ogromnego rozwoju polskiego rolnictwa, ale również problemów z jakimi boryka się ono na co dzień. Dlatego też chętnie angażujemy się w inicjatywy, jak ta Głosu Wielkopolskiego, których celem jest wspieranie i nagrodzenie zaangażowania gospodarzy, będących nierzadko prawdziwymi przedsiębiorcami rolnymi – mówi Jacek Smolarek, prezes Concordii Ubezpieczenia.

Rolnicy z Wielkopolski pochwalić się mogą największą w skali kraju produkcją rolniczą, zarówno globalną, jak i towarową. Rolnictwo wielkopolskie ma także dominującą pozycję w produkcji roślinnej i zwierzęcej. Produkuje też najwięcej w skali kraju zbóż, buraków cukrowych oraz znaczącą ilość rzepaku. Region znany jest również z uprawy szparagów, pieczarek i żywności ekologicznej.

Spośród zgłoszonych kandydatów czytelnicy „Głosu Wielkopolskiego” wybiorą tych najlepszych, których osiągnięcia to nie tylko wyniki produkcji rolnej, ale również na przykład działania na rzecz społeczności lokalnej. Kandydatów na „SuperRolnika Wielkopolski 2016” może wskazać każdy. Głosowanie, które wyłoni zwycięzców zakończy się w piątek, 30 września.

Źródło: Concordia Ubezpieczenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności