fbpx
Strona głównaSensacjeSpłonęła obora i 115 krów. Hodowcy potrzebują pomocy

Spłonęła obora i 115 krów. Hodowcy potrzebują pomocy

Finansowego wsparcia potrzebują rolnicy z podlaskiej wsi Kizielany, którzy w wyniku pożaru stracili znaczną część swojego dobytku i jedyne źródło dochodów.

W pożarze, do którego doszło 12 maja, całkowitemu zniszczeniu uległa obora o powierzchni ok. 700 m2, a wraz z nią spłonęło 115 krów. W akcji, która trwała ponad 6 godzin, brało udział łącznie 13 zastępów straży pożarnej.

– Tej niewyobrażalnej tragedii nie sposób opisać. Patrzenie na truchła zwierząt, zgliszcza obory paraliżuje. Ten budynek przez dziesiątki lat wspólnymi siłami, własnymi rękoma rozbudowywaliśmy, dopieszczaliśmy, on był oczkiem w głowie taty i brata, podobnie jak zwierzęta, o które dbali latami. Moi rodzice i brat na razie nie są w stanie funkcjonować, niczego szacować, są w szoku, pogrążeni w rozpaczy, dlatego w ich imieniu ja proszę o pomoc – zaapelował syn właściciela gospodarstwa.

Zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl, szczegóły TUTAJ: https://zrzutka.pl/cstusu

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.