fbpx

Osobliwa ładowarka z obrotową wieżą i nowe ładowarki przegubowe. Mecalac wkracza na rynek maszyn rolniczych (video)

Francuska firma Mecalac znana jest przede wszystkim na rynku maszyn budowlanych, jednak coraz mocniej próbuje zaznaczać swoją obecność na rynku maszyn rolniczych, o czym świadczy jej obecność podczas ostatniej edycji wystawy Opolagra.

Na Opolagrze zobaczyliśmy m.in. bardzo specyficzną ładowarkę AS 750. Jest to maszyna kołowa z 4 kołami skrętnymi, wyposażona w obrotową wieżę. Charakteryzuje się ona takim samym udźwigiem przy wieży zwróconej na wprost i o 90 stopni.

Samasz loteria - baner

To jednak nie wszystko; podczas wystawy zaprezentowano ładowarki przegubowe z serii MCL – największą w serii MCL8 oraz MCL 4+. Najmniejsza w serii ładowarka MCL2 jest maszyną niezwykle kompaktową; ma tylko niewiele ponad 1 m szerokości, dzięki czemu idealnie nadaje się do prac w ciasnych budynkach inwentarskich.

Ładowarki Mecalac występują w przeróżnych konfiguracjach: z klimatyzowanymi kabinami oszklonymi oraz z kabinami półotwartymi, które na potrzeby użytkownika można demontować.

SDF baner ciągnik
Baner Syngenta
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.