Nowy Prezydent GRUPY KUHN

Grupa KUHN, światowy lider w produkcji maszyn zielonkowych, maszyn do produkcji roślinnej i zwierzęcej oraz maszyn utrzymania terenów zielonych ogłosiła, że z końcem września 2014 roku obecny Prezydent Michel Siebert przejdzie na emeryturę. Od 1 października 2014 roku stanowisko Prezydenta Grupy KUHN obejmie Thierry Krier, wieloletni Prezes i Dyrektor Generalny KUHN North America.

Michel Siebert współpracował z firmą KUHN przez ponad 30 lat, w tym przez 15 lat jako Prezydent i Dyrektor Generalny Grupy KUHN. Dzięki strategii zrównoważenia wzrostu wewnętrznego i zewnętrznego pod jego przewodnictwem firma KUHN mogła rozwinąć się z odnoszącej sukcesy francuskiej firmy w prosperujące międzynarodowe przedsiębiorstwo zatrudniające 4500 pracowników, posiadające dziewięć zakładów produkcyjnych w Europie oraz Ameryce Północnej i Południowej, a także obejmujące jedenaście spółek działających na pięciu kontynentach i zajmujących się marketingiem i sprzedażą na lokalnych rynkach. W 2012 roku Grupa KUHN mogła cieszyć się dochodami przekraczającymi 1 miliard euro oraz wysoką rentownością.
Thierry Krier dołączył do Grupy KUHN w 1990 roku. Po czterech latach spędzonych w Saverne we Francji, w 1994 roku został przeniesiony do Stanów Zjednoczonych, gdzie zaczął kierować tamtejszym zespołem i miał decydujący wpływ na rozwój KUHN w Ameryce Północnej. Pomyślne przejęcie KUHN Knight w 2002 i KUHN Krause w 2011 roku umożliwiło wyraźniejsze zaznaczenie obecności Grupy KUHN na północnoamerykańskim rynku. KUHN zatrudnia w tym regionie ponad 1000 pracowników i posiada dwa zakłady produkcyjne: w Brodhead (Wisconsin) oraz w Hutchinson (Kansas). Obecnie w Ameryce Północnej generowane jest ponad 25% łącznej sprzedaży Grupy KUHN.
Od 1 kwietnia 2014 roku Thierry Krier będzie pracować w siedzibie głównej KUHN w Saverne (Francja). Wtedy przekaże prowadzenie oddziału KUHN North America Gregowi Petrasowi. Greg Petras rozpoczął pracę w firmie KUHN w 2002 roku w związku z przejęciem KUHN Knight, Inc. Obecnie pełni on funkcję Dyrektora Operacyjnego KUHN North America i Prezesa KUHN Krause, Inc. Ich praca ma duże znaczenie dla rozwoju Grupy KUHN. Michel Siebert powiedział: „Awanse w ramach naszej organizacji doskonale wpisują się w długoterminową wizję i strategię rozwoju. W oczach naszych pracowników i partnerów biznesowych objęcie przez Thierry’ego Kriera i Grega Petrasa nowych stanowisk jest dowodem naszego zaangażowania w realizację ambitnej strategii ciągłego rozwoju wspieranej przez naszych udziałowców z Bucher Industries. Właśnie taka strategia pozwoliła Grupie KUHN stać się wzorem dla innych producentów maszyn rolniczych”.
Źródło: KUHN
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności