fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościNowa kompaktowa ładowarka Bobcat TL25.60 Agri na Agro Show 2023. Ile kosztuje?...

Nowa kompaktowa ładowarka Bobcat TL25.60 Agri na Agro Show 2023. Ile kosztuje? (video)

Podczas tegorocznej wystawy Agro Show firma Bobcat zaprezentowała nowy model kompaktowej ładowarki teleskopowej przeznaczonej dla zastosowań rolniczych – TL25.60 Agri.

Nowa ładowarka jest przeznaczona do prac przede wszystkim w ciasnych budynkach tj. kurniki. Jej szerokość to zaledwie 1,84 m, a wysokość to 1,94 m. Pomimo kompaktowych rozmiarów samej maszyny, jej kabina jest naprawdę obszerna nawet dla operatorów o znacznym wzroście.

Model TL25.60 Agri, chociaż jest maszyną niewielką, imponuje osiągami; wyposażono ją w pompę o zmiennym wydatku, która może pracować z maksymalną wydajnością nawet 80 l/min. Maszyna może unieść do 2,5 tony, a maksymalna wysokość podnoszenia jaką oferuje to 5,8 m.

Ładowarkę możemy dowolnie konfigurować dodając poszczególne elementy wyposażenia ułatwiające pracę, tj. elektrycznie sterowane prawe lusterko czy kamera cofania.

Do ładowarki możemy również zamontować osprzęt z bogatej oferty firmy Bobcat, m.in. zamiatarki, łyżki, krokodyle, chwytaki, widły czy też wiertnice.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.