fbpx

Niemiecki Claas po raz kolejny potwierdza swój udział w lutowej Agritechnice

Niespełna pięć miesięcy przed rozpoczęciem targów Agritechnica firma Claas po raz kolejny potwierdza swój udział i ujawnia pierwsze szczegóły. Za sprawą zupełnie nowej koncepcji targów stoisko zostanie przeniesione z hali 13 do pawilonów EXPO.

Planowanie targów Agritechnica, które z powodu pandemii zostały przesunięte z listopada 2021 r. na początek 2022 r. (27.02–5.03.2022 r.), idzie pełną parą – także w firmie Claas.

Według organizatora, Niemieckiego Towarzystwa Rolniczego (DLG), kompleksowa koncepcja higieny oraz spersonalizowane bilety wstępu umożliwią przeprowadzenie bezpiecznych targów. Zgodnie z najnowszą sondą DLG gotowość do odwiedzenia targów Agritechnica przez rolników i przedsiębiorstwa usług rolniczych pozostaje bardzo wysoka.

Przeprowadzka z hali 13 do pawilonów EXPO

Niemiecki Claas otwiera nowe możliwości poprzez umieszczenie swojego stoiska w pawilonach P32–P35 w centrum terenów targowych EXPO. „Położenie stoiska w hali 13, bezpośrednio przy wejściu West 1, już na poprzednich targach było niezwykle korzystne” – wyjaśnia David Schiefer, odpowiedzialny za targi Agritechnica w dziale Corporate Marketing firmy Claas. „Jednak dzięki nowemu usytuowaniu w pawilonach EXPO i na otaczającej je otwartej przestrzeni mamy możliwość przeprojektowania koncepcji stoiska i zaprezentowania marki Claas oraz naszych maszyn i cyfrowych produktów w nowej formie. Bardziej przestronna, umiejętnie podzielona i większa powierzchnia stoiska pozwala nam lepiej dopasować się do wymagań koncepcji higieny związanej z pandemią koronawirusa oraz wdrożyć nowe pomysły i strategie prezentacji produktów i tematów. W ten sposób umożliwimy odwiedzającym nasze stoisko zdobycie zupełnie nowych doświadczeń podczas wizyty na targach”.

W czterech pawilonach i na graniczących z nimi terenach zewnętrznych firma Claas pod hasłem „Hard work. Smartly done” skoncentruje się na różnych istotnych obszarach tematycznych – m.in. na zaprezentowanej w sierpniu serii kombajnów Trion oraz nowych inteligentnych rozwiązaniach systemowych i cyfrowych. Więcej szczegółowych informacji dotyczących nowego stoiska Claas na targach Agritechnica zostanie ogłoszonych na kilka tygodni przed rozpoczęciem wydarzenia.

McHale - baner - kwiecień 2024
Axial Syngenta baner
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.