fbpx
Strona głównaFirmy i produktyNew Holland wjechał do winnicy (wideorelacja)

New Holland wjechał do winnicy (wideorelacja)

Najnowsze modele ciągników specjalistycznych marki New Holland z serii T4 F/N/V można było zobaczyć podczas pracy w winnicy. Pokazy te odbyły się w dniach 27−28 czerwca w wyjątkowo odpowiedniej do takiej prezentacji scenerii – w Winnicy Płochockich.

Winnica zrodzona z pasji…

O wszystkich prezentowanych maszynach opowiedzieli eksperci marki. Można było je również wypróbować w praktyce, m.in. podczas przejazdu pomiędzy rzędami winorośli czy na specjalnie wyznaczonym torze jazdy. A to dzięki uprzejmości Państwa Płochockich, właścicieli istniejącej od 2005 roku winnicy.

Winnica zajmuje areał 4 hektarów owocujących winorośli i 0,5 hektara młodych nasadzeń, z których Państwo Płochoccy będą pierwszy raz zbierać owoce w przyszłym roku.

…ciągniki również!

Taka powierzchnia winnicy pozwoliła na swobodne wydzielenie odpowiedniego terenu pod pokazy New Holland. Dzięki temu można było w pełni zaprezentować możliwości ciągników serii T4 F/N/V. Szczególnie, że sadowniczy rodzaj uprawy, w tym winnica, wymaga wykorzystania szczególnych parametrów sprzętu. W sadzie zwrotność i precyzja oznacza komfort pracy, perfekcję, a w dalszej perspektywie najwyższą jakość zbioru. Na tych elementach skoncentrowali się konstruktorzy New Holland, projektując modele z serii T4FNV.

Czym wyróżniają się ciągniki do upraw specjalistycznych marki New Holland? Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz wideo!

współpraca: Anna Arabska

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]