Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów

Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Marszałek Województwa Opolskiego we współpracy z Opolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Łosiowie ogłaszają XIV edycję Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”.

Celem Konkursu jest identyfikacja i promocja tradycyjnej, regionalnej żywności oraz upowszechnianie wiedzy o niej. Tegoroczna edycja konkursu zostanie przeprowadzona w dwóch kategoriach: na najlepszy regionalny produkt żywnościowy oraz najlepszą potrawę regionalną. 

Finał Konkursu odbędzie się w dniu 27 lipca 2014 r. podczas IX Festiwalu Folklorystycznego w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu – Bierkowicach.

Dokumentację, należy przesłać lub dostarczyć do Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Łosiowie w terminie do dnia 27 czerwca 2014 r
Regulaminy i karty zgłoszeniowe dostępne są na stronach:http://www.opolskie.pl  http://www.odnowawsi.eu http://www.oodr.pl, http://www.muzeumwsiopolskiej.pl http://www.ksow.pl

(Źródło: OODR)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności