fbpx

Na polach SGGW zaroiło się od ciągników Valtry (video)

Coroczne pokazy Valtra Smart Tour w tym roku odbywały się w dniach 10-12 października niedaleko Konstancina Jeziornej, na polach należących do SGGW. Jak zawsze było co oglądać i czym pojeździć. 

Ideą organizowanych przez firmę Valtra pokazów z serii Smart Tour jest zawsze nie tylko statyczne pokazanie produkowanych przez siebie modeli ciągników, ale przede wszystkim możliwość praktycznych jazd i zapoznania się z rozwiązaniami oferowanymi przez tę fińską firmę.

Samasz loteria - baner

W tym roku w przeciwieństwie do wcześniejszych edycji, Smart Tour zorganizowano w jednym miejscu w centralnej Polsce, czyli niedaleko Konstancina Jeziornej k/Warszawy na polach należących do Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Uczestnicy mieli prawie pełną paletę ciągników o mocach od 105 do 305 KM, czyli serie G, N, T oraz Q. Zabrakło tylko ciągników serii A oraz najmocniejszych modeli serii S, czyli ciągników o mocy do 420 KM na które trzeba jeszcze trochę poczekać, gdyż ich oficjalna premiera odbędzie się na targach Agritechnica 2023.

Wszystkie ciągniki, które pracowały na podwarszawskich polach były w pewnym stopniu zmodyfikowane przez fabryczne studio Unlimited, które w tym roku obchodzi 10 rocznicę powstania. Ciągniki przygotowywane przez Unlimited są bardzo charakterystyczne dla Valtry, gdyż jako jedne z nielicznych mogą być bardzo mocno zindywidualizowane, pod konkretne oczekiwania klientów, co bardzo dobrze było widoczne na tegorocznym Smart Tour.

Baner Bayer Roundup
Baner webinarium konopie

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.