fbpx

Krone: Kierunek? Wydajność! (video)

Ciągnik autonomiczny? Oczywiście, firma Krone takowy podczas Agritechniki przedstawiła. Jednak to pieśń przyszłości. Niemiecki producent zaakcentował w tym roku przede wszystkim kierunek rozwoju w stronę maszyn o jeszcze większej niż dotychczas wydajności.

Emanacją tej filozofii podczas targów Agritechnica stał się zestaw koszący o szerokości roboczej 10,5 m a także dwa nowe modele przetrząsaczy oraz czterowirnikowa zgrabiarka roboczą o szerokości roboczej 15,7 metra Swadro TC 1570.

Wracając do ciągnika autonomicznego, Krone wraz z firmą Lemken, we współpracy z którą ów pojazd powstaje, stawiają na konstrukcję kołową. Obecnie wyposażony jest on w jeden trójpunktowy układ zawieszenia, jednak plany obejmują wyposażenie go w drugi układ zawieszenia, który pozwoli choćby na pracę z zestawem koszącym.

O nowościach firmy Krone podczas tegorocznych targów Agritechnica rozmawialiśmy z Grzegorzem Kosińskim z firmy Agromix Rojęczyn dystrybuującej maszyny niemieckiego producenta.

McHale - baner
Danko baner marzec 2024
Bayer - baner
Advertisement

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.