Korbanek na Agritechnica 2013

Dział sprzedaży firmy Korbanek Sp. z o.o. i jej dealerów uczestniczył w największym w Europie wydarzeniu związanym z maszynami rolniczymi.

Reprezentacja firmy Korbanek Sp. z o.o., wieloletniego importera maszyn rolniczych AGCO marki Massey Ferguson i Fendt, odwiedziła targi Agritechnica. Dział sprzedaży liczący ponad 100 osób zwiedził największą wystawę rolniczą w Europie, pod przewodnictwem Pawła i Henryki Korbanek, właścicieli i twórców sukcesu firmy z siedzibą Tarnowie Podgórnym.
Jest to wydarzenie rangi światowej i ogromna okazja dla naszej sieci sprzedaży, żeby uzyskać najbardziej aktualne informacje o nowościach w ofercie AGCO, jak również spotkać osoby z zarządu AGCO oraz przede wszystkim klientów z Polski – wyjaśnia Paweł Korbanek, Prezes zarządu Korbanek Sp. z o.o.
Korbanek Sp. z o.o. jest importerem i dystrybutorem w Polsce maszyn Fendt od 1993 roku i Massey Ferguson od 1999. W tym okresie, odniosła sukces w sprzedaży ciągników i maszyn żniwnych obu marek i uzyskała godną pozazdroszczenia renomę partnera godnego zaufania, cenionego za jakość i solidność obsługi po sprzedaży.
Leszek Brzuzy, AGCO Country Manager Polska, skomentował: – Polska to ważny rynek dla AGCO i kontynuujemy ścisłą współpracę z firmą Korbanek w celu dalszego zwiększenia sprzedaży naszych marek. Wierzymy, że jest ona jedną z najbardziej wydajnych firm dystrybucyjnych w Europie, z bardzo profesjonalnym personelem i dużym zaangażowaniem w wsparcie klienta. Patrzymy w przyszłość z optymizmem licząc na umocnienie pozycji naszych marek: Fendt i Massey Ferguson na polskim rynku dzięki naszym partnerom z firmy Korbanek i jej sieci sprzedaży.
Wśród wielu nowych produktów marek Massey Ferguson i Fendt prezentowanych na targach Agritechnica, znalazły się nowe ciągniki, kombajny zbożowe, prasy i ładowarki wyposażone w praktyczne i nowoczesne rozwiązania mające na celu zwiększenie wydajności i dochodowości rolników. 
Massey Ferguson odsłonił swoją nową serię ciągników największej mocy aż do 400 KM – serię 8700 oraz nowe modele z silnikami 4-cylindrowymi w serii 5600. Następnie na stoisku można było zobaczyć zmienione kombajny zbożowe serii: DELTA, CENTORA i BETA, oraz nową serię pras kostkujących  2200, nową prasę kostkującą MF 1840 i nową serię ładowarek teleskopowych MF 9000 Xtra.
Pośród szerokiej gamy maszyn Fendt prezentowanych na targach znajdowały się nowe ciągniki serii 800 i 900 Vario, nowe kombajny serii P i X, zmodernizowane prasy kostkujące i nowa sieczkarnia samojezdna Fendt Katana 85. Marka zaprezentowała również pierwsze rezultaty projektu Fendt X, projektu konstrukcyjnego na temat elektrycznego napędu. 
Następnie po wizycie na targach Agritechnica, zwiedzający z firmy Korbanek przemieścili się do fabryki AGCO w Hohenmölsen w Niemczech, gdzie zobaczyli jak produkowana jest sieczkarnia Fendt Katana, której premiera w Polsce miała miejsce na ostatnich targach Agro Show w Bednarach.
(mat)
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności