fbpx
Strona głównaPrawo i finanseDopłatyJak uzyskać dofinansowanie do najnowocześniejszych technologii? 

Jak uzyskać dofinansowanie do najnowocześniejszych technologii? 

Rolnicy zainteresowani rolnictwem 4.0. mogą zdobyć wiedzę na ten temat podczas szkolenia organizowanego przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie.

Rolnictwo 4.0 to szansa na poprawę efektywności produkcji i zarządzania gospodarstwem rolnym poprzez unowocześnienie gospodarstwa w zakresie systemów teleinformatycznych i rozwiązań cyfrowych do obsługi procesów produkcji i wprowadzania do obrotu artykułów rolno-spożywczych. 

Można na to uzyskać środki finansowe. Odpowiedź jak to zrobić będzie motywem przewodnim szkolenia „Wsparcie inwestycji rolników w zakresie rolnictwa 4.0 – zasady udzielania pomocy”, organizowanego przez KPODR w Minikowie w dniu 14 listopada stacjonarnie oraz online. Podczas szkolenia omawiane będą kryteria dostępu do wsparcia, charakterystyka wspieranych inwestycji i wymagana dokumentacja, procedury inwestycyjne.  

Szkolenie poprowadzi Łukasz Piotrowski, główny specjalista ds. ekonomiki KPODR. Stacjonarnie szkolenie odbędzie się w Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji im. Leona Janty-Połczyńskiego w Minikowie, aby wziąć udział w szkoleniu należy się zarejestrować 

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.