fbpx

Technologia produkcji roślin wysokobiałkowych – szkolenie online

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego organizuje szkolenie online na temat technologii produkcji roślin wysokobiałkowych. Szkolenie odbędzie się 20 marca.

To jedno z serii szkoleń, pozwalających na realizację założeń biznesplanu w ramach działania „Restrukturyzacja małych gospodarstw” PROW 2014-2020. Lista wszystkich szkoleń znajduje się na stronie KPODR .

Samasz loteria - baner

Jeszcze dziś o godz. 10 odbędzie się szkolenie z zakresu integrowanej ochrony roślin. W ramach pozostałych szkoleń można zapoznać się z tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie, technologią produkcji roślin zbożowych, zasadami rozliczania podatku VAT w rolnictwie, zasadami prowadzenia rachunkowości w gospodarstwie.

Szkolenia są płatne – koszt to 61,50 zł brutto/os. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty na rachunek podany na stronie KPODR.

Zarejestrowane osoby przed szkoleniem otrzymają link stanowiący zaproszenie do udziału w szkoleniu za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Wszystkie szkolenia zaczynają się o godz. 10.00. Rejestracja na szkolenia jest możliwa poprzez kliknięcie odpowiedniego linku.

SDF baner ciągnik
Amistrar Syngenta baner
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.