Innowacyjne metody gospodarowania zasobami wody w rolnictwie

Centrum Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Brwinowie w dniach 12 – 13 września 2016 roku organizuje w Hotelu Lamberton w Ołtarzewie koło Ożarowa Mazowieckiego konferencję „Innowacyjne metody gospodarowania zasobami wody w rolnictwie”.

Celem konferencji jest wymiana wiedzy na temat racjonalnego gospodarowania wodą w rolnictwie, upowszechnienie dobrych praktyk w zakresie gospodarowania wodą na obszarach rolniczych oraz nawiązywanie współpracy między jednostkami naukowymi, doradztwem, rolnikami, instytucjami zajmującymi się gospodarowaniem wodą oraz samorządami terytorialnymi.

Do udziału w konferencji organizatorzy zapraszają osoby zainteresowane tematyką innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie, w szczególności przedstawicieli pomiotów z sektora rolnego, które w istotny sposób wpływają na gospodarowanie zasobami wodnymi kraju oraz tworzą sieć podmiotów mogących wdrażać nowe inicjatywy w zakresie gospodarowania zasobami na obszarach wiejskich.

Źródło: CDR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności