fbpx

Co dalej z ekoschematami i zasadami warunkowości? Czyli system płatności bezpośrednich w praktyce

Jakie decyzje podejmowali rolnicy, które ekoschematy cieszyły się największym zainteresowaniem, a które sprawiały najwięcej trudności? Czy normy GAEC faktycznie były takim wyzwaniem komplikującym wnioskowanie o dopłaty? O tym miedzy innymi porozmawiamy z naszym ekspertem Panem Markiem Krysztoforskim z CDR Brwinów.

Z końcem czerwca upłynął termin składania wniosków o płatności bezpośrednie i jak informuje ARiMR do 14 lipca takich wniosków zarejestrowano 1,23 miliona. Termin składania wniosków został w tym roku wydłużony w dużej mierze ze względu na konieczność uwzględnienia przez rolników nie tylko wymogów warunkowości ale także z powodu wprowadzenia ekoschematów. To wszystko elementy działań prośrodowiskowych  wprowadzanych w ramach europejskiego Zielonego Ładu.

To doskonały czas, aby podsumować tegoroczną kampanię dopłat i wskazać, z czym rolnicy mieli największe problemy oraz co należałoby poprawić.

Webinarium odbędzie się wtorek 25 lipca 20.00, a udział w nim jest bardzo prosty:

– najlepiej 5 minut przez rozpoczęciem wydarzenia kliknąć w poniższy link: https://plantpress.clickmeeting.com/co-dalej-z-ekoschematami-i-zasadami-warunkowosci-czyli-system-platnosci-bezposrednich-w-praktyce

– można łączyć się z tabletu, smartphona, komputera;

– do webinarium można dołączyć w każdym momencie w trakcie jego trwania.

Webinarium jest częścią projektu INFOCAP-PL realizowanego przez Wydawnictwo Plantpress i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.