fbpx

Alternatywne źródła dochodu dla małych gospodarstw – szkolenie 

Chów i hodowla owiec i kóz jako alternatywne źródła dochodu dla małych gospodarstw będą tematem szkolenia organizowanego przez Centralny Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Szkolenie jest bezpłatne, rekrutacja trwa do 18 września. 

Szkolenie będzie miało charakter dwudniowych wykładów stacjonarnych połączonych z wyjazdami studyjnymi do gospodarstw rolnych.  

Samasz loteria - baner

Jak informuje CDR, w czasie wykładów poruszona zostanie tematyka jakości produktów pochodzących od owiec i kóz oraz zasady i korzyści z udziału w programie ochrony zasobów genetycznych. Uczestnicy szkolenia zapoznają się również z hodowlą kóz rasy karpackiej, chowem owiec, wyrobem i sprzedażą serów tradycyjnych podczas wyjazdów studyjnych do gospodarstw.  

Szkolenie realizowane w ramach operacji są bezpłatne. Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zapewni noclegi, wyżywienie. Organizator zapewni również transport uczestników z miejsca noclegu do gospodarstw. Uczestnicy szkolenia ponoszą jedynie koszty dojazdu na szkolenia. 

Jedna grupa szkoleniowa nie może liczyć więcej niż 30 uczestników. O kwalifikacji na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/  

Więcej informacji – CDR w Brwinowie

SDF baner ciągnik
Baner Syngenta
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.