Zielona noc

Poznań, 22.09.2014 W dniu 06 września w Wymysłach, koło Krasnosielca odbyła się impreza o nazwie „Zielona Noc”. Organizatorami byli firma EURALIS Nasiona oraz dystrybutor artykułów do produkcji rolnej „Zieliński” przy wsparciu firm Dossche i Bayer CropScience Polska.
Na specjalne zaproszenie przybyło 400 gości z powiatu makowskiego i innych powiatów.

Przy wspaniałej pogodzie, uczestnicy wydarzenia mieli możliwość zapoznania się z szerokim wachlarzem produktów firmy EURALIS. Przedstawiciele firmy szczegółowo opowiadali o każdej z 26 zaprezentowanych na polu odmian, odpowiadając również na wszelkie pytania dotyczących ich uprawy w Polsce. Część oficjalną imprezy zakończyła prezentacja Pawła Szymczaka, Dyrektora Regionalnego na temat historii firmy EURALIS  oraz Błażeja Springera, Product Managera, który odniósł się do odmian kukurydzy przeznaczonych do uprawy na Podlasiu.  Po serdecznym powitaniu gości, wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do wspólnej zabawy.

Organizatorzy zadbali o przygotowanie wielu kulinarnych niespodzianek, konkursów z nagrodami i innych atrakcji.
Do tańca przygrywał zespół muzyczny oraz DJ.

Goście wraz z organizatorami bawili się i biesiadowali do białego rana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności