Timac Agro zaprasza na AGROTECH

Firma Timac Agro Polska zaprasza serdecznie wszystkich rolników, sadowników, warzywników oraz hodowców bydła i trzody chlewnej do odwiedzenia swojego stoiska (Nr 127 w hali H), na Targach Agrotech Kielce w dniach 7-9 marca 2014.

Na naszym stoisku obecni będą doradcy, z którymi będziecie mogli Państwo porozmawiać nt. naszych produktów i rozwiązań przeznaczonych do mineralnego odżywiania roślin i zwierząt.
Firma Timac Agro Polska należy do międzynarodowego koncernu rodzinnego ROULLIER, obecnego w 42 krajach, na 5 kontynentach. Dzięki długoterminowej wizji rozwoju Grupa ROULLIER realizuje politykę badań i innowacji w dziedzinie produkcji i dostaw dla rolnictwa z wykorzystaniem biotechnologii morskich. Założeniem Grupy ROULLIER jest ścisła kontrola wszystkich etapów produkcji i sprzedaży – od momentu wydobycia surowca, przez produkcję, aż do sprzedaży finalnego produktu. Już od 55 lat ROULLIER dostarcza na rynki światowe nowoczesne i kompleksowe rozwiązania dla produkcji roślinnej i zwierzęcej. Produkty grupy ROULLIER charakteryzują się wysoką innowacyjnością i wyróżniają się na rynku unikalnymi rozwiązaniami.
Timac Agro Polska Jest liderem na rynku specjalistycznych nawozów z dodatkiem kompleksów biostymulujących pochodzących z alg morskich. Cechuje nas unikalny system współpracy z naszymi klientami opierający się na bezpośrednich kontaktach handlowych i doradztwie. Firma dysponuje 72 nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi, w tym m.in. we Francji, Austrii, Belgi, Irlandii. Nawozy oferowane przez Timac Agro, obok podstawowych składników odżywczych, zawierają substancje aktywne pochodzące z alg morskich. W nawozach płynnych są to kompleksy SEACTIV i FERTIACTYL, natomiast w nawozach granulowanych kompleksy N PRO i PHYSIO+ w połączeniu z wysoce reaktywnym wapniem MEZOCALC. Są to jedyne nawozy granulowane z biostymulacją dostępne na polskim rynku! Obie te grupy produktów wpływają na wzrost aktywności fizjologicznej roślin, podniesienie odporności na czynniki stresowe oraz zwiększenie przyswajalności i lepsze wykorzystanie składników pokarmowych, co przekłada się na wzrost ilości i jakości uzyskiwanego plonu.
Firma Timac Agro produkuje także zakiszacze do konserwacji pasz, wysoce efektywne rozwiązania żywienia mineralnego zwierząt z gamy EUROBLOC oraz HYDIET, a jej firma siostrzana Hypred Polska – najwyższej jakości środki higieny przed- i poudojowej. 
Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spotka się za Państwa zainteresowaniem. 
Do zobaczenia na naszym stoisku w Kielcach!
(Timac Agro Polska)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności