Timac Agro Polska przygotował świąteczną “Pakę dla zwierzaka”

Firma Timac Agro Polska postanowiła wspomóc Fundację Centaurus. Dział żywienia zwierząt firmy przekazał swoje produkty w ramach akcji “Paka dla zwierzaka”.

14 grudnia br. dział Animal Nutrition firmy Timac Agro Polska złożył przedświąteczną wizytę podopiecznym Fundacji Centaurus w Folwarku Szczedrzykowice k. Prochowic (17 km od Legnicy).

Fundacja Centaurus – działająca od 2006 roku – zajmuje się ratowaniem przede wszystkim koni, ale też innych zwierząt, zarówno tych małych, jaki i dużych. W Fundacji znajdują swoje miejsce na ziemi zwierzęta młode i stare, chore i zdrowe, ale zawsze takie, które są w wielkiej potrzebie. Fundacja Centaurus od momentu powstania ocaliła już ponad 800 koni, 50 osiołków, paręset psów i kotów.

W ramach akcji “Paka dla Zwierzaka” dział żywienia zwierząt Timac Agro Polska przekazał tej fundacji produkty dla koni, w tym bloki mineralne oraz dodatki paszowe: mineralne i witaminowe, wspomagające wątrobę, a także wspierające leczenie problemów z kopytami.

To godny pochwały gest – w końcu warto czasem pomóc innym, nie czerpiąc z tego żadnych korzyści. Szczególnie, że dobro, którym obdarowujemy innym podobno wraca z podwójną siłą.

źródło: Timac Agro Polska