Syngenta z Lantmännen SW Seed

22 lipca 2014 roku Syngenta ogłosiła zakończenie transakcji przejęcia niemieckiej i polskiej działalności szwedzkiej spółki Lantmännen SW Seed w obszarze hodowli i sprzedaży nasion pszenicy ozimej i rzepaku ozimego.

Zgodę na transakcję wydał niemiecki urząd antymonopolowy, co było warunkiem finalizacji porozumienia. W kolejnych miesiącach Syngenta skupi się na integracji zespołów Lantmännen SW Seed w Niemczech i Polsce tak, by prace w trwającym obecnie sezonie przebiegały bez żadnych zakłóceń. 
„Głównym celem jest teraz integracja przejętej działalności ze strukturami naszej firmy i zbudowanie mocnej oferty na rynku nasion pszenicy ozimej i rzepaku” – mówi Michał Ciszak, prezes zarządu Syngenta Polska. Podkreśla też, że proces integracji będzie przebiegał stopniowo, aby zapewnić ciągłość i stabilność sprzedaży oferty SW Seed w Polsce w bieżącym sezonie. 
AT na podstawie materiałów Syngenta
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności